Loading...

Realizacja zleceń produkcyjnych

Produkcja.NET pozwala w prosty i przejrzysty sposób ewidencjonować i monitorować działania w procesie produkcyjnym. Na każdym etapie realizacji zlecenia, oprogramowanie udostępnia bieżące informacje o jego koszcie i stopniu wykonania. Ponadto umożliwia bezpośredni wgląd w obłożenie stanowisk produkcyjnych, co pozwala na kontrolę przebiegu operacji produkcyjnych..

Tło ekranu

Uporządkowane zlecenia produkcyjne monitorowane na każdym etapie procesu

W programie Produkcja.NET zlecenie produkcyjne jest traktowane jako polecenie wykonania określonych produktów, w określonej ilości. Działania z tym związane oraz ewidencja czasu pracy poszczególnych pracowników i maszyn uwzględnionych w ramach ścieżki produkcji, monitorowane są w systemie za pomocą fizycznych lub wirtualnych kart pracy.

Za pomocą Kiosku Warsztatowego pracownik może samodzielnie podjąć i raportować przydzielone mu zadania, a także zgłaszać braki oraz awarie, które w czasie rzeczywistym uruchamiają odpowiednie procesy. Jednocześnie ma on pełen wgląd w stopień wykonania podjętych zleceń, porównanie z harmonogramem oraz wgląd w niezbędną dokumentację taką jak plany, przewodniki czy rysunki poglądowe.

System Produkcja.NET pozwala także na różnego rodzaju współprace – zarówno w ramach formowanych na bieżąco brygad zadaniowych, jak i ściśle zaplanowanych kooperacji z firmami zewnętrznymi lub między wydziałami w obrębie przedsiębiorstwa.

Wszystko, czego potrzebujesz do optymalizacji procesów produkcyjnych

Kioski Warsztatowe

Rozbudowany system dystrybucji informacji o pracy ludzi i maszyn, z elementami MES

Ewidencja pracy i wykonania

Samodzielne raportowanie bieżących działań przez pracowników produkcji

Numery seryjne

Dokładne znakowanie produktów dostosowane do wymogów firmy

Obsługa braków

Technologie i procesy przetworzenia, rozbiórki lub utylizacji braków

Kooperacje

Pełna dokumentacja współpracy międzywydziałowej z podmiotami zewnętrznymi

Dokumenty rozliczeniowe

Generowanie dokumentów zamknięcia zlecenia

Na czym jeszcze możesz skorzystać dzięki wdrożeniu Produkcja.NET?

1
Pozwól pracownikom na samoobsługę

Zarządzanie procesami i pracownikami produkcyjnymi firmy jest łatwiejsze, dzięki modułowi Kiosk Warsztatowy. Twoi pracownicy w czasie rzeczywistym informują Cię nad czym aktualnie pracują, jaki jest stan wykonania zleceń i czy wszystko idzie zgodnie z planem.

2
Uwzględnij kooperacje w planie produkcyjnym

Produkcja.NET to zintegrowany system, w którym obsłużysz także współprace między firmami produkcyjnymi - zaczynając od zdefiniowania procesu do kooperacji, po dokumenty przyjęcia i weryfikację statusu zlecenia.

3
Przesyłaj dokumenty bezpośrednio do ERP

Oszczędzaj czas dzięki pełnej współpracy z systemem ERP. Dokumenty wydań i przyjęć są wystawiane na bieżąco, dzięki czemu skracasz czas potrzebny na przetworzenie dokumentacji i rozliczanie produkcji. Dzięki integracji z systemem ERP powstaje kompleksowy system dopasowany do potrzeb firmy produkcyjnej.

4
Ograniczaj straty przetwarzając braki

Nie wszystkie braki powstałe w procesie realizacji zleceń produkcyjnych oznaczają produkt całkowicie nieprzydatny. Ograniczaj straty w swojej firmie i negatywny wpływ na środowisko, dzięki wzorcom naprawy i odzysku braków uwzględnionych w technologii.

Zapytaj o rozwiązanie dla Twojej firmy

Nie czekaj, skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania lub zaprezentujemy nasz produkt w konfiguracji dla Twojej branży.

Informacje kontaktowe
Media: Forbes logo
Partnerzy IT: Microsoft logo Comarch logo
Góra