Loading...

Administracja danymi przedsiębiorstwa produkcyjnego

Obszar administracji służy do zarządzania częścią systemu odpowiedzialną za elementy związane z określaniem struktury organizacyjnej produkcji. Tu także definiowane są słowniki wykorzystywane w systemie Produkcja.NET oraz stałe dane systemowe niezbędne w kalkulacji.

Tło ekranu

Kluczowy obszar zarządzania firmą produkcyjną

Narzędzia obszaru administracji odpowiedzialne są za określanie oraz utrzymanie odpowiednich parametrów niezbędnych do pracy programu Produkcja.NET. Są to elementy związane z definicją struktury organizacyjnej produkcji (np. miejsca powstawania kosztów), słowniki wykorzystywane w systemie (np. rejestr maszyn i stanowisk) oraz stałe dane systemowe niezbędne do rozmaitych kalkulacji.

Administracja to także zarządzanie kalendarzami przedsiębiorstwa. W Produkcja.NET są one dziedziczne, tak więc dane stanowisko może posiadać własny kalendarz pracy lub pobierać informacje z kalendarza MPK lub wyżej – głównego kalendarza firmy.

Niezależnie od typowo konfiguracyjnego obszaru administracji Produkcja.NET posiada też szereg narzędzi do raportowania, analiz i prognozowania produkcji. Są one dostępne przez aplikację webową i oferują kilkadziesiąt różnych, gotowych raportów.

Podstawowe dane niezbędne w planowaniu produkcji

Słowniki Technologii i Narzędzi

Usystematyzowane dane pozwalające tworzyć technologie i kalkulacje

Miejsca Powstawania Kosztów

System klasyfikacji wydatków ułatwiający budżetowanie

Ewidencja stanowisk i pracowników

Szczegółowe dane o personelu i parku maszynowym

Kalendarze przedsiębiorstwa

Informacje o okresach pracy poszczególnych stanowisk, MPK, wydziałów i całej firmy

Raporty i analizy

Kilkadziesiąt gotowych raportów i analiz dostępnych w aplikacji webowej

Jak wykorzystać dane administracyjne z Produkcja.NET?

1
Otrzymuj raporty pomocne w zaawansowanym planowaniu produkcji

Dzięki bieżącym raportom i zaawansowanym analizom kosztów i wykorzystania zasobów produkcyjnych masz wszelkie dane potrzebne do zarządzania produkcją.

2
Realnie planuj czas pracy

Stosując rozbudowane kalendarze wspierasz mechanizmy zarządzania zasobami przedsiębiorstwa oraz funkcje systemu ERP odpowiedzialne za zarządzanie personelem

3
Ujednolicaj informacje korzystając ze słowników

Wykorzystując dane słownikowe i bazy parametrów tworzysz jedno źródło wiedzy unikając dublowania lub niespójności informacji.

Zapytaj o rozwiązanie dla Twojej firmy

Nie czekaj, skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania lub zaprezentujemy nasz produkt w konfiguracji dla Twojej branży.

Informacje kontaktowe
Media: Forbes logo
Partnerzy IT: Microsoft logo Comarch logo
Góra